POLITIKË

Vendosja e kamerave në selinë e PD/ Berisha: Ish qiraxhiu dhe karrigethyeri duhet ta kuptojë se nuk mund të na ndalojë

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar ditën e sotme pas vendosjes së kamerave në selinë e PD. Ai ka sulmuar Bashën duke e quajtur “qiraxhi” dhe duke i bërë të qartë se asgjë nuk do ndalonte demokratët që të riktheheshin në selinë e Partisë Demokratike.

Berisha: Deputeti Basha pas karrikes dita dites po humbet dhe aresyen! Frika nga perballja me vullnetin e 44 mije demokrateve qe votuan per shkarkimin e tij me dt 18 Dhjetor e shtyn cdo dite ne absurditete te reja. Shnderrimi i Shtepise se Lirise ne nje bunker te sigurise se larte eshte deshmi e vetmise dhe paranojes qe ka kapluar karrikethyerin qe ka humbur aresyen, per te kuptuar se lider dhe kryetar nuk te ben as vula, as brava dhe as kamerat e sigurise, por vullneti i 44 mije demokrateve qe te dhane pergjigjen me te merituar ne date 18 dhjetor. Partia Demokratike do t’u rikthehet shume shpejt demokrateve, pronareve te saj te vertete dhe eshte ne interes te ish – qiraxhiut ta kuptoje se nuk ka kamera, brave apo gaz lotsjelles qe mund t’a ndale vullnetin e tyre!

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"


Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button