KRONIKËLAJMI FUNDITRAJONI

VIDEO/ I mbuluar me gjak anës rrugës, pamje nga 34-vjeçarit shqiptar që iu bë atentat në Greqi

Një shqiptari 34-vjeç i është bërë atentat ditën e sotme në Kifisia të Greqisë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Star.gr” ka publikuar pamje të rënda ku shqiptari, i cili është qëlluar me armë nga persona të paidentifikuar shihet i shtrirë në tokë anës rrugës.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

34-vjeçari u gjet i mbuluar me gjak nga shoferët që kalonin aty, të cilët njoftuan policinë.

Autoritetet besojnë se vendi ku ai u gjet nuk ishte vendi ku u qëllua. Dyshohet se është qëlluar dhe më pas është hedhur në rrugë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Shqiptari është dërguar menjëherë në spital ku ndodhet në gjende të rëndë shëndetësore dhe po Lufton për jetën.

34-vjeçari është një “kriminel” shkruajnë mediat greke, pasi akuzohet për grabitje, vjedhje dhe përdhunim.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

👉SHIKO VIDEON KETU!👈

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button