AKTUALITET

Zhvillohet ceremonia mortore e 8-vjeçarit, familjarët, banorët dhe shokët përcjellin për në banesën e fundit Mateo Vasiun

Po zhvillohet ceremonia mortore e 8-vjeçarit Mateo Vasiu, i cili dje u rrëmbye dhe u vra nga fqinji i tij Klodian Çalamëni. Trupi i vogëlushit është nxjerrë nga banesa dhe po përcillet për në banesën e fundit.

Të afërm, banorët dhe shokët e Mateos të gjithë zemërthyer po i japin lamtumirën e fundit vogëlushit. Pjesë e ceremonisë është edhe deputeti Taulant Balla, drejtuesi politik i Fierit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Të gjithë janë në lot për vogëlushin që u vra tragjikisht nga 38-vjeçari. I vogli kishte dalë të luant si çdo ditë, por këtë herë nuk do të kthehej më në banesë, në krahët e nënës dhe familjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button